What product price raise have you really noticed with cost of living going up?
What product price raise have you really noticed with cost of living going up?
What product price raise have you really noticed with cost of living going up?
You're viewing a single thread.
Noodles. I used to be able to get them for about 25p each. Now they are a pound each
Crikey that's soared
Geez, a full meal must cost a fortune!
Yeah it does. Fair enough a pound isnt much but when I used to be able to get 4 packets meaning 4 meals for a pound when I'm broke was a life saver